Zvolte si typ nemovitosti

Alena Trojanová

Alena Trojanová

Majitelka kanceláře a realitní maléřka

Má práce je zároveň mým koníčkem.
Vím, že dobré jméno má každý člověk pouze jednou, takže vždy pracuji pro své klienty tak, aby byli maximálně spokojeni a abych nezklamala jejich důvěru.

Po šesti letech pracovního poměru na pozici vedoucí pobočky realitní kanceláře ERA v Kutné Hoře jsem se svým manželem v roce 2019 otevřela novou kancelář v Kostelci nad Černými lesy, kterou jsme v roce 2021 přestěhovali do vlastního objektu v Zásmukách.

Plnit lidem jejich sny o bydlení je krásným posláním a jako maminka čtyř dětí vím, že kvalitní zázemí je základem každé fungující rodiny.

E-mail: alena.trojanova@apalucha-reality.cz
Telefon: +420 606 953 000

Nemovitosti makléře

seřadit dle: nejaktuálnější , nejnovější , nejlevnější , nejdražší
5 nemovitostí

Reference

Matěj Štolfa

Díky paní Trojanové a její realitní kanceláři jsem bez problému našel spolehlivého a solventního nájemníka do mé nemovitosti. Celý proces probíhal hladce a bez zbytečného stresu. S touto realitní kanceláří a paní Trojanovou jsem měl vynikající zkušenost a s jistotou je doporučuji všem, kteří hledají spolehlivého a profesionálního partnera v oblasti pronájmu nemovitostí. Již teď se těším na další spolupráci.

Lenka Strnadová

Dobrý den, vážená paní Trojanová, Ráda bych poděkovala Vaší realitní kanceláři ERA Apalucha za zprostředkování pronájmu mého bytu 1+1 po mamince. To se po nějaké době podařilo a to především díky Vašemu manželovi, panu Petru Trojanovi, který si vzal byt „za vlastní“, provedl drobné opravy a instalace, čímž byt získal na vyšší kvalitě. Děkuji moc, Strnadová L. P.S. Prosím, přijměte jako poděkování malý dárek pro zpříjemnění nadcházejících Vá­noc.

Bára Hlavicová

Paní Trojanová z této realitky nás provedla celým procesem, celou dobu se zajímala, pomáhala nad rámec toho, co bych očekávala. Děkujeme. :)

Pavel Novák

Jako obvykle (již potřetí) jsem nad míru spokojen se službami manželů Trojanových. Právě pro profesionalitu spojenou s osobním přístupem jsem s nimi úspěšně a rychle vyřešil prodej a nákup třech nemovitostí. Nikdy bych už nevolil jinak a jinou realitku. Doporučuji s čistým svědomím a s vlastní zkušeností.

Martina Bodnárová

Kupovali jsme dům prostřednictvím paní Trojanové. Musím vyzvednout dokonalou komunikaci a to iv pozdních hodinách a také o víkendu. Vždy byla k dispozici a obratem poslala dokumenty, které byly potřebné. Všechny kroky dokonale vysvětlila a dotáhla věci, které měl na starosti náš poradce. Orientuje se dokonale v požadavcích bank, čili i průběh splnění podmínek pro banku byl pro nás hračkou. Také zabezpečila spolu s manželem přepis energii, což mi ušetřilo minimálně jeden den. Jednoznačně doporučuji spolupráci s paní Trojanovou

Dušan Záděra

Prodej domu, který pro mě byl frustrující se díky manželům Trojanovým stala záležitost, co šla mimo mě a díky jejich kompletnímu servisu proběhlo vše hladce bez stresů. Sám jsem nemusel okolo něčeho běhat a vše proběhlo v naprostém klidu. Myslím že by tato realitka mohla jít ostatním příkladem, co je vstřícnost a opravdu kompletní servis. Doporučuji všem, ač to vůbec nepotřebují. Každý se o jejich realitní kanceláři hned přesvědčí sám hned po prvním sezení.

Gregorovi

Chtěli bychom touto cestou poděkovat paní ing. Trojanové za výborné realitní služby spojené s nákupem bytové jednotky v Kutné Hoře a následným pronájmem. Její realitní servis je skutečně na vysoké profesionální úrovni. Celou dobu nám byla k dispozici a vše podrobně vysvětlila. Zajistila kompletní realitní servis a byla velmi ochotná a nápomocná i v dalších věcech nad rámec jejích povinností. Za což patří i velké poděkování jejímu manželovi, který nám pomohl s dalšími technickými věcmi ohledně bytu. Celý obchod proběhl ve velmi přátelské atmosféře a realitní servis byl stoprocentní. V budoucnu se rádi na paní ing. Trojanovou opět s důvěrou obrátíme. Ještě jednou děkujeme a přejeme hodně pracovních úspěchů a spokojených klientů S úctou manželé Hana a Jiří Gregorovi

Matej Uhrin

Děkuji za skvělou spolupráci, skvělý servis a lidský přístup při prodeji naší nemovitosti.

Anna Šrajbrová

„​Moc děkujeme za nadstandartní služby a pomoc při prodeji domu. Aleno a Petře, jste jedničky a máte naši plnou důvěru. Děkujeme.“

Stefi Gurčíková

„​Profesionální a nadstandardní přístup, milé a přátelské jednání paní Trojanové a pána Trojana. Tímto moc děkujeme a určitě všem doporučujeme..“

Mossigovi

„​​Chceme touto cestou moc poděkovat paní Trojanové a panu Trojanovi za vstřícný, profesionální a hlavně lidský přístup při prodeji naší nemovitosti.V kte­roukoli denní dobu(a to myslíme doslova),nám byli k dispozici a řešili s námi naše dotazy i problémy.Ještě jednou moc děkujeme a vřele doporučujeme..“

Míša P. a Michal J.

"Dobrý den, ráda bych touto cestou mockrát poděkovala našemu finančnímu poradci panu Janouškovi. Dostala jsem na něj kontakt od spolužačky Aleny Trojanové, že je skvělý v tomto oboru a pomůže nám. Chtěli jsme s přítelem koupit byt v Praze, ale dnes není vhodná doba, pokud nemáte dostatek financí, ale pan Janoušek vymyslel vše možné, abychom hypotéku dostali, opravdu to byl oříšek. Denně jsem s ním byla v kontaktu s nějakými dotazy, někdy mě už musel mít plné zuby, ale vždy odpověděl do pár minut. Vše nám objasnil, dostali jsme rozumný úrok (na tuto dobu), musím říct, že jsme ani nepočítali jak rychle byla hypotéka vyřízená. Ještě jednou panu Janouškovi moc děkujeme, že nám pomohl a máme konečně svůj byt, jsme moc štastní

Daniel Nigrin

Vstřícné, profesionální jednání, ochota a rychlost obchodu, jsem velmi příjemně překvapen a se spoluprácí s paní Špickovou a Trojanovou velice spokojen. Mohu jen doporučit! Tímto ještě jednou děkuji a přeji mnoho úspěchu i další spokojené klienty.

Pavla Michaličková

„​​​P. Trojanová, moc Vám děkujeme za Vaši práci – byla profesionální. Jsme moc rádi, že jsme si na zprostředkování prodeje domku po rodičích zvolili zrovna Vás.“

Gano Stojanov

„​​​Dobrý den, Chtěl bych tímto vyjádřit svou spokojenost s operativním a profesionálním přístupem při zprostředkování odkoupení podílu části RD v obci Kamenný Přívoz. V případě mých dalších potřeb služeb realitní kanceláře se určitě obrátím na tuto firmu.“

Filip Říha

„​​​​Vřele doporučuji. Paní makléřka pro nás zpracovávala ocenění nemovitosti v rámci dědického řízení. Dokumentace byla zpracovaná velice kvalitně a paní notářka byla s výsledkem spokojená. Vše bylo předáno v dohodnutém termínu a se vší odborností (ochotně poradí, navede si klienta, jaké potřebuje informace, přičemž kontakt se společenstvím vlastníků si zajistila zcela po své linii, je vidět zkušenost v oboru).“

M. Krška

Dobrý den paní Trojanová, chtěl bych vám poděkovat, ze jste mi ke koupi bytu se vším pomohla. Neskutečně si vážím vaší pomoci, budu Vás všude chválit a doporučím známým. Moc děkuji. M. Krška.

Manželé F.

Vysoká profesionalita, odbornost a přehled, který pomohl s prodejem. Snaha nalézt dobré řešení pro všechny strany. Paní Alena Trojanová byla vždy dostupná na telefonu. Při jednáních příjemná, pohodová a sympatická. S jejími službami jsme byli velice spokojeni. Doporučujeme! Vynikající a profesionální práce. Děkujeme. Manželé F.

Martin Jiroutek

Děkuji za profesionální a lidskou spolupráci, při koupi bytu 2kk ul. Březinova 877 v Kolíně. S Vaším přístupem jsem byl spokojen a přeji mnoho dalších spokojených klientů, ještě jednou děkuji, s pozdravem Martin Jiroutek.

Petr Lisý

Dobrý den, byl jsem požádán paní Alenu o zhodnocení poskytnutí služeb RK a tedy i když takové ankety nemám moc v oblibě, učiním výjimku. Možná už proto, že jsem si Vaší RK a konkrétně paní Alenou také i pomocí referencí mezi kolegy z vaší RK vybral, byť se soustřeďuje zejména na oblast Kutné Hory. Co se týká její služby, tak musím uznat, že poskytuje servis na poměrně vysoké úrovni. Má příjemné vystupování, agendu spojenou s realizací prodeje řeší bez zbytečných časových prostojů. V mém případě se jednalo o službu pro naší babičku, které letos bylo požehnaných 97 let. V kontextu toho se tento případ i svým průběhem trochu vymykal „standardní“ šabloně prodeje . A tady je na místě „pochválit“ pí Alenu za její „osobní“ přístup v této záležitosti. Prodejem bytu jsme řešili i finanční hotovost, která již slouží a bude sloužit pro „přilepšení/zlep­šení“ babiččiny další pozemské pouti. Proto jedinou, trochu malou kaňkou na celé této aktivitě, vidím přístup Vaší RK ve finanční otázce nastavení balíčku poskytovaných služeb, která je na horní hranici v oboru. Zde bych viděl do budoucna jistý prostor na úpravu, zejména v období, kdy poptávka po bytech převažuje nad jejich nabídkou.

ZÁVĚR: Važte si kolegů jako je paní Alena. Osobně nemám problém jí případně doporučit svým známým, pokud někdo bude v její pracovní oblasti potřebovat tyto služby. Děkuji a přeji hezké prožití adventu a v nové roce zdraví a pracovní i osobní spokojenost. Petr Lisý

Lenka a Josef Draslarovi

Dobrý den, rád bych vyjádřil naprostou spokojenost s profesionálním přístupem paní Aleny zastupující realitní kancelář ERA REALITY. Její odborné znalosti a ochota nám pomohly se orientovat v problematice koupě nemovitosti a všech náležitostí souvisejících s převodem. Po našem rozhodnutí o koupi dokázala vyřídit všechny požadované náležitosti včetně zabezpečeného převodu peněz a převodu nemovitosti na KÚ v minimálním časovém úseku. 100% doporučuji. Děkuji. S pozdravem Lenka a Josef Draslarovi.

Butvinovi

Dobrý deň, rádi by sme sa chceli poďakovať za dobrú a rychle prevedenú prácu, ktorú paní Alena odviedla pri našej kúpe bytu Na Studních 73. Ďakujem. S pozdravom manželia Butvinovi.

Novákovi

Dobrý den, rádi bychom chtěli tímto poděkovat za skvěle a rychle provedenou práci, kterou paní Alena odvedla při prodeji bytu paní Věry Novákové z Kutné Hory. Děkujeme a s pozdravem rodina Novákova.

Šárka a Pavel Č.

Dobrý den paní Nováková, chceme ještě jednou poděkovat za Vaše skvělé služby při hledání bytu v Kutné Hoře. Velice si ceníme rychlosti, spolehlivosti a bezodkladného jednání v každé situaci. Budeme-li potřebovat tento druh služeb, jistě se obrátíme na Vás a Vaší kancelář. Přejeme Vám další spokojené klienty. S pozdravem Šárka a Pavel Č. 23.4.

Zpět na Makléři