Zvolte si typ nemovitosti

Nemovitosti

Silvie Mikešová

Telefon

Telefon:

774 289 259

3D prohlídka nemovitosti

SVĚTLÁ NAD SÁZAVOU, BYT V OV 3+1 S LODŽIÍ, 77 m²

2 649 000,-

Popis nemovitosti

APALUCHA REALITY Vám exkluzivně nabízí byt v osobním vlastnictví 3+1 s dvěma lodžiemi a sklepem. Byt je ve velmi pěkné, klidné lokalitě v ulici Dolní, Světlá nad Sázavou.
Byt se nachází v pátém patře sedmipatrového domu, který v roce 2017 prošel revitalizací, při které došlo k zateplení, opravě střechy a byla vyměněná okna za plastová.
Byt je v původním stavu, kdy v něm nebyly dělané žádné stavební úpravy a je tedy zcela na novém majiteli jak si byt přizpůsobí dle svých představ. Pohodlí a soukromí zaručí dostatečně prostorná předsíň se vstupy do všech místností, kde se nabízí velkorysý prostor pro velké skříně s dostatkem úložného místa. V předsíni se nachází koupelna a samostatná toaleta. K prostornému, světlému obývacímu pokoji navazuje kuchyň. Dále se zde nachází dva pokoje, kde každý má svou vlastní lodžii orientovanou na jih. Byt je vzdálen jen pár minut chůze od centra města, kde se nachází kompletní občanská vybavenost jako městský úřad, Poliklinika Vital, která zajistí lékařskou péči, školy, školky, kino, sklárna aj.
Město Světlá nad Sázavou nabízí skvělé podmínky pro cykloturistiku, je zde letní i zimní stadion, kurty pro tenis a nová multifunkční sportovní hala pro sálové sporty. Na procházky se můžete vydat do rozlehlého lesoparku u místního zámku, na hrad Lipnice vzdáleného 6 km nebo do okolí řeky Sázavy. V zimě je pak možné využít lyžařský areál Kadlečák na okraji města.
Financování možné z vlastních zdrojů nebo úvěrem, se kterým Vám rádi poradíme.

Všechny nabídky nemovitostí APALUCHA REALITY obsahují 3D (virtuální) prohlídku, takže si můžete nemovitost prohlédnout v klidu domova či kanceláře a na osobní prohlídku tak přicházíte s jasnou představou, jak nemovitost vypadá ve skutečnosti. Námi prezentované fotografie jsou reálné bez virtuálních home stagingů a dalších úprav. Prezentujeme to, co ve skutečnosti nabízíme.

Balkón

Ne

Bezbariérový

Ne

Datum poslední úpravy

3.6.2024

Subtyp nemovitosti

3+1

Dopravní dostupnost

Příměstská doprava
Silnice
I. třída
II. třída
Vlak

Elektřina

230V

Vydaný certifikát PENB

D - Méně úsporná

Hypotéka

Ano

ID nemovitosti

1

Infrastruktura

Škola
Restaurace
Doktor
Školka
Kulturní zařízení
Obchodní centrum
Obecní úřad

Komunikace

Asfaltová

Konstrukce

Panelová

Nemovitost přidána dne

10.1.2024

Operace

Prodej

Plocha lodžie

7 m2

Plocha sklepa

2 m2

Plocha užitná

77 m2

Stav objektu

Dobrý

Typ certifikátu PENB

č. 264/2020 Sb

Typ nemovitosti

Byt

Ulice

Dolní

Umístění objektu

Sídliště